Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1952 Porsche 356 Pre-A

Porsche 1952 Pre-A z roku 356 je zaujímavým modelovým rokom, pretože predstavuje zmenu z rozdeleného čelného skla na ohnuté. To bola charakteristika skorých modelov Pre-A. Ak ste vždy chceli mať Porsche 356 Pre-A, pre správnu informáciu ste na správnom mieste. Ak kupujete 1952 356 Pre-A, je treba mať na pamäti, že sa jedná o staré auto; mnohé nie sú vhodné ako každodenní vodiči. Je tiež dôležité pamätať na to, že náklady na obnovu sú veľmi vysoké, takže je vždy najlepšie hľadať auto, ktoré je v najlepšom možnom stave, aký si môžete dovoliť.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Ak ste skúsení a máte v pláne obnoviť si svojpomocne Porsche, stojí za zváženie model Porsche 1952 Pre-A z roku 356 v zlom až spravodlivom tvare. Či už hľadáte nález stodoly, projekt obnovy, ktorý bol opustený, alebo príklad, ktorý je v mätovom stave, profesionáli z ER Classics by vám pri hľadaní radi poskytli dôveryhodný zdroj.

Porsche Classic Cars na predaj