Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1953 Porsche 356 Pre-A kabriolet

Porsche 356 bolo prvýkrát predstavené s 50 ručne vyrobenými jednotkami s hliníkovým telom v rokoch 1948-1949. V roku 1950 by sa na trh dostalo Porsche 356 pre verejnosť. V priebehu nasledujúcich 15 rokov by nemecká automobilka uvidela z výroby viac ako 76000 1953 modelov. Spočiatku dostupné ako kupé a kabriolet boli modely Cabriolet populárne pre svoju príťažlivosť pod holým nebom. Ak uvažujete o kúpe kabrioletu Porsche 356 Pre-A XNUMX z roku XNUMX, môže vám tím ER Classics pomôcť pri hľadaní požadovaného modelu.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Jedným z najlepších tipov, ktoré ER Classics ponúka na 1953 Porsche 356 Pre-A Cabriolet je zamerať sa najprv na stav tela a na druhú na mechaniku. Všeobecne povedané, mechanika týchto Porsches obstála v skúške času a nie je príliš ťažké pracovať. Na druhej strane, hrdza môže byť vinníkom. Niektoré oblasti hrdze sú ľahšie fixovateľné ako iné; Panely karosérie sú notoricky ťažké. Je dôležité spomenúť, že ak sa pozeráte na úplne obnovené auto, uistite sa, že ste skontrolovali známky opravy hrdze a požiadali o dokumentáciu.

Porsche Classic Cars na predaj