Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1953 Porsche 356

Júl 1948 Bolo predstavené prvé sériové vozidlo Porsche, Porsche 356. Ferdinand Porsche dovtedy pracoval pre iných výrobcov. Toto nové Porsche, ktoré navrhol jeho syn, získalo okamžitú pochvalu a uznanie. Porsche 356, ktoré bolo pôvodne dostupné ako kupé, kabriolet a roadster, prešlo mnohými vývojovými zmenami. Za Speedster bol zodpovedný Max Hoffman, dovozca spoločnosti Porsches do USA. Pre svoju americkú klientelu požadoval základný model, ktorý zahŕňal sedadlá v závodnom štýle, odnímateľné bočné závesy a nízke čelné sklo. Speedster je dnes jedným z najžiadanejších z 356 modelov.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Ak uvažujete o kúpe automobilu Porsche 1953 z roku 356, ste na správnom mieste. Mnoho nadšencov verí, že kúpa modelu 356 na základe jeho tela je výhodnejšia ako kúpa modelu XNUMX na základe jeho mechaniky. Medzi najdôležitejšie oblasti, ktoré je potrebné skontrolovať, patria závesné upevňovacie body a predná a zadná časť podlahy.

Porsche Classic Cars na predaj