Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1954 Porsche 356 Pre-A kabriolet

Pre niektorých zberateľov je vlastníctvo Pre-A nevyhnutnosťou, pretože predstavuje primitívny pocit, ktorý dávali tieto prvé produkčné modely. V priebehu roku 1954 bolo uvoľnených iba 327 kabrioletov modelu Porsche 356 Pre-A, čo predstavuje len malý zlomok z 2303 356 vyrobených v tomto roku. Ak hľadáte kabriolet Porsche 1954 Pre-A Cabriolet z roku 356, jeho nájdenie bude náročnou výzvou.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Pokiaľ ide o kúpu kabrioletu Porsche 1954 Pre-A z roku 356, v hodnote klasického automobilu Porsche zohrávajú kľúčovú úlohu originalita, autenticita a stav. Budete sa chcieť uistiť, že máte Porsche 356 dôkladne skontrolované, či neobsahuje hrdzu, vrátane umiestnenia automobilu do výťahu a kontroly rámu. Budete tiež chcieť skontrolovať mechaniku. Aj keď je o týchto motoroch známe, že majú dlhú životnosť a je ľahké na nich pracovať, vždy je dobré poznať stav mechaniky. Podobne, ak kupujete Porsche 356 ako projekt obnovy, budete sa chcieť ubezpečiť, že je auto čo najkompletnejšie. Toto je iba niekoľko tipov pre kabriolet Porsche 1954 Pre-A z roku 356. Potrebujete ďalšie rady? Ste pripravení preskúmať inventár ER Classics? Pripojte sa k nám a prediskutujte svoje konkrétne túžby po klasickom Porsche 356!

Porsche Classic Cars na predaj