Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1954 Porsche 356 Pre-A Coupe

Premýšľate o kúpe 1954 Porsche 356 Pre-A Coupe? Ste na správnom mieste, aby ste sa naučili cenné informácie. Vlastníctvo športového vozidla Porsche od spoločnosti 50s alebo 60s predstavuje sny mnohých nadšencov Porsche. Tieto Porsche sú milované svojou jednoduchou mechanikou; kompetentný domáci mechanik môže ľahko udržiavať 356. Nimble ovládanie a citlivé ovládanie robia z Porsche 356 radosť z jazdy! Prvé Porsche 356 sa datuje viac ako 60 rokov. Po ručnej výstavbe prototypov prototypov hliníkových karosérií Porsche 356 založila spoločnosť svoju továreň v 1950, aby vyrábala športové vozidlá s oceľovou konštrukciou. Kým prvý z týchto zadných motorov Porsches neboli rýchle, mali výraznú výzvu, ktorá bola založená mimo VW éry. Porsche bude pokračovať v zostave 356 viac ako pätnásť rokov pred odchodom do dôchodku, pričom sa vyrába viac ako 76000 jednotiek.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Nákup 1954 Porsche 356 Pre-A Coupe môže byť veľmi vzrušujúci. Dôkladný výskum a inšpekcie sú potrebné, aby ste sa uistili, že kupujete pravý originál a ten, ktorý bude pravdepodobne držať jeho hodnotu. Uistite sa, že máte 3rd party inšpekcie, ktoré vykonáva skúsený mechanik a vyhľadajte poškodenie hrdzou, pretože to je jeden z hlavných problémov s klasickými modelmi Porsche 356. Potom sa opýtajte predajcov na Certifikát pravosti alebo si pozrite čísla motorov / podvozkov, aby ste ich mohli overiť pomocou Porsche. Nakoniec skontrolujte úplnosť. Treba poznamenať, že v mnohých prípadoch sú kupé v lepšom stave ako kabriolety, pretože videli menej vystavenia týmto prvkom.

Porsche Classic Cars na predaj