Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1954 Porsche 356

Porsche 1954 z roku 356 je súčasťou skorých modelov Porsche 356, ktoré sú neustále vyhľadávané zberateľmi klasických automobilov. Porsche 1954 z roku 356, ktoré bolo ponúkané v populárnej karosérii Speedster, ako aj Roadster a Coupe, bolo súčasťou 7726 kusov uvedených v rokoch 1950-1955. Na začiatku 50. rokov boli najobľúbenejšie kabriolety. Najznámejší z kabrioletov bol Speedster. Speedster, ktorý bol uvedený na trh v roku 1954, bol okamžitou klasikou, najmä na trhu v USA. Max Hoffman, vtedajší americký importér značky Porsches, poradil Ferdinandovi Porscheovi, že nízkonákladová otvorená verzia by urobila dobre.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Kúpiť Porsche 1954 z roku 356 je vzrušujúce. Hľadanie správneho auta môže znamenať mesiace hľadania, kontroly a vyjednávania. Tím spoločnosti ER Classics pomáhal mnohým klientom pri kúpe a predaji vozidiel Porsche 356s a poskytuje nasledujúce tipy. Najskôr sa rozhodnite, aký typ vozidla 356 Porsche si chcete kúpiť. Ak hľadáte projekt obnovy, najdôležitejšie je telo. Vyhýbajte sa modelom s vysokou hrdzou a vždy si overte čísla motorov a podvozkov. Ak hľadáte autosalón, nezabudnite si vyžiadať všetku dostupnú dokumentáciu. Kvalita obnovy ovplyvní hodnotu automobilu.

Porsche Classic Cars na predaj