Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1955 Porsche 356 Pre-A kabriolet

Kabriolet Porsche 1955 Pre-A Cabriolet z roku 356 videl z výrobnej podlahy schádzať približne 270 vozidiel. Existuje len veľmi málo spôsobov, ako odlíšiť Porsche 1955 Pre-A z roku 356 od Porsche 356A. Jedným zo spôsobov je nový typ rukoväte kapoty, ktorý sa objavil v roku 1955. Bola to väčšia a oveľa dlhšia rukoväť. Aj keď by sa použil aj pre modely Porsche 356A, ak nájdete príklad karosérie typu Pre-A s rukoväťou kapoty v štýle porsche 356A, s najväčšou pravdepodobnosťou hľadáte model Porsche 1955 z roku 356. Vždy sa odporúča autentifikovať každé auto, ktoré vážne uvažujete o kúpe. Mnoho predajcov sa o to stará a pred predajom si vyžiadajú certifikát pravosti od spoločnosti Porsche. Pokiaľ auto, na ktoré sa pozeráte, nemá toto osvedčenie, nebojte sa ho požiadať.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Ďalším problémom pri kúpe modelu Porsche 1955 Pre-A Cabriolet z roku 356 by mala byť hrdza. S najväčšou pravdepodobnosťou, pokiaľ sa nepozeráte na úplne zreštaurované auto Porsche, bude väčšina 356 modelov do istej miery poškodená hrdzou. Mali by ste sa sústrediť na hľadanie príkladu, ktorý v rámci vášho rozpočtu obsahuje najmenej hrdze a poškodení. Náklady na obnovu môžu byť pomerne vysoké. Pokiaľ sa zaujímate o kabriolet, určite si prezrite kabriolet. Aj keď látka nemusí byť nevyhnutne hlavným záujmom, mali by ste hľadať príklad, ktorý má správne fungujúci vrch. Je to iba niekoľko tipov, ktoré ER Classics zostavilo pre kabriolet Porsche 1955 Pre-A 356 z roku 1955. Ak uvažujete o kúpe kabrioletu Porsche 356 Pre-A XNUMX z roku XNUMX, spoločnosť ER Classics s vami rada prehovorí a predstaví vám ich skladové zásoby.

Porsche Classic Cars na predaj