Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1955 Porsche 356 Pre-A

Porsche 356 Pre-A 1955 ponúka všetky pokroky, ktoré by prišli z radu od jeho debutu v roku 1949. Hľadáte klasický štýl skorých modelov Porsche 356 a skúsenosti s európskymi športovými vozidlami? Porsche 1955 Pre-A z roku 356 je skvelá voľba! Existuje zaujímavý spôsob, ako určiť model 1955 356 Pre-A od jeho predchodcov; Počas tohto modelového roku sa objavil nový typ rukoväte kapoty. Táto rukoväť je väčšia, dlhšia a nesie hrebeň Porsche. Ak teda uvidíte karosériu Porsche Pre-A s rukoväťou 356A, budete vedieť, že sa pozeráte na model Porsche 1955 Pre-A z roku 356.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

ER Classics sa teší, že vám pomôže splniť vaše sny o Porsche. So sídlom v holandskom Waalwijku sú holandským predajcom klasických automobilov známym pre svoje čestné a čestné ponuky klasických automobilov a poskytovaním cenných tipov komunite klasických automobilov. Môžu vám pomôcť pri hľadaní všetkého, od reštaurátorských automobilov Porsche po nedotknuté príklady pripravené na Concours d'Elegance. Rovnako ako v prípade každého klasického automobilu, spoločnosť ER Classics odporúča kontrolu všetkých potenciálnych nákupov u tretej strany a tiež dôkladnú kontrolu dokumentácie k vozidlu. Pretože tieto klasické automobily neboli chránené proti korózii, mali by ste sa uistiť, že ste si vedomí ich prípadného poškodenia. Ak chcete získať viac informácií o modeli Porsche 3 Pre-A z roku 1955 alebo si pozrieť dostupné modely v našom zozname, neváhajte kontaktovať spoločnosť ER Classics ešte dnes!

Porsche Classic Cars na predaj