Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1956 Porsche 356

Spoločnosť Porsche uviedla na trh model 356A v októbri 1955, čo bola prvá veľká zmena v rade Porsche 356. Zatiaľ čo Porsche 1956 z roku 356 vyzeralo veľmi podobne, v skutočnosti to bola celkom aktualizácia. Najviditeľnejšími zmenami sú štíhle vahadlá a jednodielne zakrivené čelné sklo. Pokračovalo sa s modelmi Roadster, Coupe a Speedster. Oblúky horného rámu modelu Speedster sa zdvihli približne o 2.5 palca. Možno jednou z kľúčových zmien bola zmena z 16 na 15-palcových kolies s novou šírkou 4.5 palca. Pneumatiky boli mastnejšie. V interiéri došlo tiež k niekoľkým zmenám, z ktorých najvýznamnejšia bola nová palubná doska s plochou tvárou. V tejto dobe spoločnosť Porsche tiež aktualizovala svoje motory tak, aby ponúkali 1300 (normálne a super), nové 1600N a 1600S a 1500GS.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Bolo by veľkým potešením ER Classics, ktoré vám pomôžu pri kúpe 1956 Porsche 356. ER Classics má priemyselné prepojenia a zdroje, ktoré vám pomôžu nájsť Porsche vašich snov. Potom, čo pomohol mnohým klientom v tomto úsilí, ponúkajú nasledujúce tipy. Po prvé, uistite sa, že váš výskum o dostupnosti a hodnoty. Po druhé, je dôležité správne rozlišovať medzi modelmi 356A, 356B, 356C a 356 Pre-A, pretože to môže určiť hodnotu. V neposlednom rade je vždy plus mať dokumentáciu týkajúcu sa histórie majiteľa, reštaurovania a údržby. Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli prehľadávať inventár Porsche, ktorý je momentálne k dispozícii na stránke ER Classics, prečítajte si túto webovú stránku.

Porsche Classic Cars na predaj