Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1958 Porsche 356

Modely 1958 Porsche 356 mali nové telo, označené T-2. Ventilačné krídla sa objavili na konvertibilných dverách a kupé mali extra možnosť mať na oknách krídla. Rýchly spôsob rozlíšenia modelu 1959 Porsche 356 od jeho predchodcov typu A je doska nárazníka dverí, ktorá bola posunutá nižšie ako v predchádzajúcich modeloch. Dve výfukové rúry teraz vystupovali spodnou časťou každého ochranného krytu nárazníka.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Nákup 1958 Porsche 356 je snom mnohých klasických automobilových zberateľov a realitou niekoľkých. Kým viac ako 77000 Porsche 356 autá boli vyrobené v celom výrobnom rozpätí, menej ako polovica zostáva dodnes. ER Classics Holland vás víta na prehliadke svojich webových stránok, aby ste si mohli prezrieť ich zásoby, a povzbudzuje vás, aby ste ich kontaktovali s akýmikoľvek otázkami, ktoré máte. Pri nákupe 1958 Porsche 356 si uvedomte, že možnosť laminátovej strechy na otvorených vozidlách výrazne zvyšuje hodnotu. Tiež viete, že kontrola hrdze je nevyhnutná, pretože pri ich výrobe nebola poskytnutá žiadna ochrana proti hrdzaveniu.

Porsche Classic Cars na predaj