Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1959 Porsche 356

Porsche 356B debutoval na autosalóne vo Frankfurte v Nemecku v neskorom 1959e, ako aj na modeli Speedster D (Cabrio D), ktorý nahradil speedster. Model 1959 Porsche 356 typu B bol úplne odlišný od modelov predchodcu typu A. Najväčší predný nárazník bol možno najpozoruhodnejší. Svetlomety na 1959 Porsche sa stali viac vzpriamené. Mnohí nadšenci Porsche si mysleli, že zmeny v modeli 1959 Porsche 356 boli podobné tomu, čo General Motors dokázali vyrobiť, ale ako väčšina zmien v továrni, boli čoskoro prijaté.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Model Cabrio D sa vyznačoval vyšším čelným sklom, sklenenými bočnými oknami a novými sedadlami. Ak uvažujete o kúpe modelu Porsche 1959 z roku 356, bolo by potešením spoločnosti ER Classics predstaviť vám autá Porsche 356, ktoré majú momentálne na sklade. Pripojte sa dnes a dozviete sa viac, od nálezov v stodole až po najpôrodnejšie ukážky showroomu. Medzitým navštívte tento web a dozviete sa viac o Porsche 356 a ďalších klasických automobiloch.

Porsche Classic Cars na predaj