Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1964 Porsche 911

Od svojho uvedenia na trh v 1963 prešiel Porsche 911 neustálym vývojom. Rozlišovanie raného modelu Porsche 911 od neskorších modelov je relatívne jednoduché, pretože ponúkajú 4.5 palcové oceľové kolesá a skript Porsche na spodnej strane veka motora používa pripojené písmo. Modely 1965 na 1966 mali tiež drevené volanty a drevený spodný panel.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Keď to bolo oznámené v roku 1963, spoločnosť Porsche pomenovala tento automobil číslom 901. Tento automobil bol neskôr premenovaný na 911, pretože značka Peugeot chránila autorskými právami trojmiestne čísla modelov automobilov s nulou v strede. Pri kúpe Porsche 3 z roku 0 je potrebné urobiť niekoľko dôležitých krokov. Najskôr skontrolujte hrdzu. Oprava hrdze môže byť veľmi nákladná, najmä v prípade pozinkovaných modelov. Niektoré dôležité oblasti, ktoré treba skontrolovať, sú zdvíhacie body a rúrky torznej tyče, švy a hrany dverí, kufra a kapoty a podlahové dosky. To, že ste vedeli, či boli napínače reťaze vymenené, vám môže ušetriť veľa peňazí na účte za obnovu alebo údržbu. Keď ste pripravení preskúmať Porsche 1964, spojte sa s ER Classics ešte dnes.

Porsche Classic Cars na predaj