Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Zoute Grand Prix 2020

8 október 2020 až 11 október 2020

Klasické autá na predaj>

Knokke-Heist sa pripravuje na ďalšie vydanie Zoute Grand Prix. Het Zoute sa už mnoho rokov spája so sofistikovaným životným štýlom, v ktorom vedú trieda, relaxácia a športovosť. Od októbra bude 8 do októbra 11, 2020, Zoute Grand Prix medzinárodnou udalosťou pre najkrajšie značky automobilov, staré aj nové.

 

Táto udalosť každý rok priťahuje okolo návštevníkov 250,000u z celého kontinentu do Knokke. Grand Prix Zoute má rôzne aktivity, ako napríklad pravidelnú rally, „balade“, GT Tour, aukciu alebo dokonca súťaž. Vrcholom klasických automobilových nadšencov je rally Knokke. Rally víta tímy šťastia 200, ktoré prinášajú vozidlá, ktorých rok musí byť medzi 1920 a 1965. Existujú typy rally 2 s rôznymi rýchlosťami. Organizátori Zoute Grand Prix v Knokke majú na ďalšie roky veľké plány. Program je rozšírený o niektoré veľkolepé udalosti. V Durbuy sa uskutoční vianočné zhromaždenie, zhromaždenie žien a závod. Stručne povedané: viac ako dosť na tejto fantastickej udalosti.

 

Vstupné je 40 € na osobu a deň. Za parkovací lístok zaplatíte 10 € za vozidlo. Široká otváracia doba vám dáva príležitosť vychutnať si všetky aktivity, ktoré môžete na Veľkej cene Zoute obdivovať.