Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Zoute Grand Prix 2021

októbra 2021

Klasické autá na predaj>

Knokke-Heist sa pripravuje na ďalšie vydanie Zoute Grand Prix. Het Zoute sa už mnoho rokov spája so sofistikovaným životným štýlom, v ktorom vedú trieda, relaxácia a športovosť. V októbri sa Xuteum stane medzinárodnou udalosťou pre najkrajšie značky automobilov, staré aj nové.

 

Podujatie v Knokke každoročne priťahuje okolo návštevníkov 250,000 z celého kontinentu. Grand Prix Zoute má rôzne aktivity, ako napríklad pravidelnú rally, GT Tour, aukciu, „balade“ a dokonca aj súťaž. Vrcholom klasických automobilových nadšencov je rally Knokke. Rally víta tímy 200, ktoré prinášajú vozidlá, ktorých rok musí byť medzi 1920 a 1965. Zhromaždenia 2 boli usporiadané s rôznymi rýchlosťami. Okrem toho majú organizátori Zoute Grand Prix v Knokke veľké plány na nadchádzajúce roky. Program sa ďalej rozširuje o niektoré veľkolepé udalosti. V Durbuy sa uskutoční vianočné zhromaždenie, zhromaždenie žien a závod. Stručne povedané: na tejto fantastickej udalosti je toho veľa.

 

Vstupné je 40 € na osobu a deň. Za parkovací lístok zaplatíte 10 € za vozidlo. Široká otváracia doba vám dáva príležitosť vychutnať si všetky aktivity, ktoré môžete na Veľkej cene Zoute obdivovať.