Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Zoute Grand Prix 2022

októbra 2022

Klasické autá na predaj>

Zoute Grand Prix je udalosť, ktorá sa koná v Knokke-Heist. Het Zoute sa už mnoho rokov spája so sofistikovaným životným štýlom, v ktorom vedú trieda, relaxácia a športovosť. V októbri sa Xuteum stane zoskupením Grand Prix medzinárodnou udalosťou pre krásne staré aj nové značky automobilov.

 

Každoročne prichádzajú do Knokke okolo 250,000-ov z celého kontinentu. Grand Prix Zoute má rôzne aktivity, ako napríklad pravidelnú rally, „balade“, GT Tour, aukciu a súťaž. Vrcholom klasických automobilových nadšencov je samozrejme súťaž Knokke. Rally pozostáva z vozidiel, ktorých rok musí byť medzi 1920 a 1965. Existujú typy rally 2 s rôznymi rýchlosťami. Organizátori Zoute Grand Prix v Knokke majú veľké plány na nadchádzajúce roky. Program je rozšírený o niektoré veľkolepé aktivity. V Durbuy sa uskutoční vianočné zhromaždenie, zhromaždenie žien a závod. Stručne povedané: viac ako dosť na túto veľkú udalosť.

 

Za vstupné zaplatíte 40 € na osobu a deň. Parkovací lístok je 10 € za vozidlo. Vzhľadom na širokú otváraciu dobu si môžete vychutnať všetky aktivity, ktoré môžete na Veľkej cene Zoute obdivovať.