Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Zoute Grand Prix 2023

októbra 2023

Klasické autá na predaj>

Zoute Grand Prix v Knokke-Heist sa pripravuje na ďalšie vydanie. Je to udalosť spojená so sofistikovaným životným štýlom, kde je prvoradá trieda, relax a šport. Zoute Grand Prix je späť v októbri 2023 a bude medzinárodným podujatím pre najkrajšie značky automobilov, klasické aj nové.

 

Každoročne priťahuje akcia v Knokke okolo 250,000 200 návštevníkov z celej Európy. Grand Prix Zoute organizuje rôzne aktivity, ako napríklad pravidelnú rally, GT Tour, aukciu, „balade“ a tiež súťaž. Vrcholom každého milovníka klasických automobilov je určite Knokkeho rally. Rally sa skladá z 1920 tímov, ktoré prinášajú vozidlá, rok výroby musí byť medzi 1965 a 2. Počas podujatia sa organizujú XNUMX zhromaždenia rôznou rýchlosťou. Okrem toho majú organizátori Zoute Grand Prix v Knokke veľké plány na nadchádzajúce roky. Program sa ďalej rozširuje o veľkolepé udalosti. V Durbuy sa koná vianočné zhromaždenie, ženské zhromaždenie a súťaž. Stručne povedané: pri tejto všestrannej udalosti je toho veľa.

 

Za vstupný lístok zaplatíte asi 40 € na osobu a deň. Za parkovací lístok zaplatíte 10 € za vozidlo. Vzhľadom na dlhé otváracie hodiny sa môžete rozhliadnuť okolo a užiť si všetky aktivity, ktoré môžete na Grand Prix Zoute obdivovať.