Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Zoute-grand-prix-2024

októbra 2024

Klasické autá na predaj>

Udalosť, ktorá je spojená so sofistikovaným životným štýlom, kde je prvoradá trieda, relax a šport: je to samozrejme o Grand Prix De Zoute v Knokke-Heist. Už sa pripravujú na ďalšie vydanie. Zoute Grand Prix sa vráti v októbri 2024 a bude medzinárodným podujatím pre najkrajšie značky automobilov pre klasické aj nové automobily.

 

Grand Prix Zoute organizuje rôzne aktivity, ako napríklad pravidelnú rally, GT Tour, aukciu, „balade“ a tiež súťaž. Každý rok sem prichádza asi 250,000 200 návštevníkov z celej Európy. Rally Knokke je vrcholom každého milovníka klasických automobilov. Rally sa skladá z 1920 tímov, ktoré prinášajú vozidlá, rok výroby musí byť medzi 1965 a 2. Počas podujatia sa organizujú XNUMX zhromaždenia rôznou rýchlosťou. Organizácia Zoute Grand Prix v Knokke má tiež veľké plány na nadchádzajúce roky. Program sa ďalej rozširuje o veľkolepé udalosti. V Durbuy sa koná ženská rally, vianočná rally a súťaž. Stručne povedané: na tejto veľkej udalosti je toho veľa.

 

Vstupné je približne 40 € na osobu a deň. Parkovací lístok stojí 10 € za vozidlo. Existujú dlhé otváracie hodiny, ktoré vám umožnia rozhliadnuť sa a vychutnať si všetky aktivity, ktoré môžete obdivovať počas Veľkej ceny Zoute.