Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Zoute Grand Prix 2026

Klasické autá na predaj>

Zoute Grand Prix 2026

Veľká cena Zoute v Knokke-Heist. Je to udalosť často spojená so sofistikovaným alebo luxusným životným štýlom, kde je prvoradý relax, trieda a športový duch. Na tomto podujatí prechádzajú najkrajšie klasické autá a moderné autá. Zoute Grand Prix je preto známa aj ako medzinárodné podujatie pre najkrajšie značky áut.

Počas Zoute Grand Prix sa organizuje mnoho rôznych aktivít, ako napríklad rally pravidelnosti, aukcia, „balade“, Ford GT tour, De Durbuy a súťaže a rally. Všetky tieto podujatia sú organizované pre približne 250,000 200 návštevníkov, ktorých Zoute Grand Prix každoročne prijíma. Knokke rally je jedným z vrcholov pre skutočných nadšencov klasických áut. Táto rally pozostáva z 1920 tímov so všetkými vozidlami vyrobenými v rokoch 1965 až XNUMX.

Otváracie hodiny Zoute Grand Prix 2026

Zoute Grand Prix sa koná každoročne a má rôzne podujatia rozložené do týždňa. Zoute Rally by Stow v Knokke-Heist sa dôrazne odporúča pre nadšencov klasických áut. Táto rally pre klasické autá trvá 3 dni, kde jazdíte na fantastickej trati od rána do večera. Viac informácií o rôznych podujatiach a ich harmonogramoch nájdete na webovej stránke Zoute Grand Prix.

Vstupné Zoute Grand Prix 2026

Ceny vstupného sa na podujatie líšia, no za vstup miniete od 30 do 80 eur. Tieto ceny sa však každý deň líšia a to isté platí aj pre parkovacie lístky. Za parkovací lístok stratíte od 25 do 50 eur za deň.
Ak vlastníte moderné auto alebo klasické auto, ktoré spĺňa požiadavky rally, je tu tiež možnosť zúčastniť sa rally. K tomu sa musíte zaregistrovať online na stránke Zoute Grand Prix na príslušné podujatie.

Choďte na dovolenku na Zoute Grand Prix 2026

Veľká cena Zoute 2026 trvá jeden týždeň. Keďže nechcete zmeškať žiadne preteky, mítingy a podujatia, zaslúžená dovolenka je dobrou voľbou. To vám umožní prezerať si každé z organizovaných podujatí a na konci dňa si oddýchnuť pri jedle alebo relaxácii vo vašom ubytovaní.