Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Zoute Grand Prix 2027

Klasické autá na predaj>

Zoute Grand Prix 2027

Veľká cena Zoute v Knokke-Heist. Je to udalosť často spojená so sofistikovaným alebo luxusným životným štýlom, kde je prvoradý relax, trieda a športový duch. Na tomto podujatí prechádzajú najkrajšie klasické autá a moderné autá. Zoute Grand Prix je preto známa aj ako medzinárodné podujatie pre najkrajšie značky áut.

Počas Zoute Grand Prix sa organizuje mnoho rôznych aktivít, ako napríklad rally pravidelnosti, aukcia, „balade“, Ford GT tour, De Durbuy a súťaže a rally. Všetky tieto podujatia sú organizované pre približne 250,000 200 návštevníkov, ktorých Zoute Grand Prix každoročne prijíma. Knokke rally je jedným z vrcholov pre skutočných nadšencov klasických áut. Táto rally pozostáva z 1920 tímov so všetkými vozidlami vyrobenými v rokoch 1965 až XNUMX.

Aké klasické autá môžete vidieť počas Zoute Grand Prix 2027

Počas Zoute Grand Prix uvidíte všetko okolo, kde, ako už bolo spomenuté, je prvoradý relax, trieda a športový duch. Spomeňte si na značky ako Ferrari, Mclaren, Lamborghini, Bugatti, Mercedes, BMW, Ford, Volvo, Porsche, Aston Martin, Austin Healey, Jaguar, Bentley a mnoho ďalších.

Otváracie hodiny Zoute Grand Prix 2027

Zoute Grand Prix sa koná každoročne a má rôzne podujatia rozložené do týždňa. Zoute Rally by Stow v Knokke-Heist sa dôrazne odporúča pre nadšencov klasických áut. Táto rally pre klasické autá trvá 3 dni, kde jazdíte na fantastickej trati od rána do večera. Viac informácií o rôznych podujatiach a ich harmonogramoch nájdete na webovej stránke Zoute Grand Prix.

Vstupné Zoute Grand Prix 2027

Ceny vstupného sa na podujatie líšia, no za vstup miniete od 30 do 80 eur. Tieto ceny sa však každý deň líšia a to isté platí aj pre parkovacie lístky. Za parkovací lístok stratíte od 25 do 50 eur za deň.
Ak vlastníte moderné auto alebo klasické auto, ktoré spĺňa požiadavky rally, je tu tiež možnosť zúčastniť sa rally. K tomu sa musíte zaregistrovať online na stránke Zoute Grand Prix na príslušné podujatie.