Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája

Poistite svoje klasické auto

Kúpili ste si svoje klasické auto a teraz ho chcete poistiť. Alebo možno chcete zmeniť poistenie klasického vozidla? Môže byť dosť ťažké zvoliť si správne poistenie klasického vozidla, vaše klasické vozidlo je veľmi hodnotné, a preto musí byť dobre poistené. Dôležitý je nielen poplatok, ale aj miera krytia a podmienky. Máte možnosť poskytnúť svojmu klasickému automobilu rôzne možnosti pokrytia, napríklad; zákonné krytie zodpovednosti, obmedzené krytie kasínom alebo úplné krytie. Podmienky a poplatky za takéto poistenie sa môžu v závislosti od poisťovateľa líšiť, preto sa vyplatí porovnanie poisťovacích spoločností. Hľadáte poisťovaciu spoločnosť, ktorá poistí nedávno zakúpené vozidlá MG, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Ferrari, Triumph alebo iné klasické vozidlá, potom môžete kontaktovať špecialistov (špecializovaných na poistenie klasických automobilov).

To sa samozrejme netýka iba klasických automobilov, ale aj mladých a športových automobilov. Poistenie pre mladých ľudí a poistenie pre športové vozidlá sa líši od poistenia pre klasické vozidlá, preto je vhodné porovnať poisťovne. Poisťovateľ často žiada správu o ocenení, takže je múdre nechať si oceniť svoje klasické, mladé alebo športové auto.