Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Kabriolet MG MGB V8


Hľadáte MG?

Zaregistrujte sa do e-mailovej adresy a pošleme vám upozornenie, keď je k dispozícii vozidlo tejto značky

Kupujeme vaše MG!

Máte MG a chcete ho predať? Kontaktuj nás. Neustále hľadáme klasické autá, ktoré sa pridajú do našej zásoby.

Kontakt

MG MGB V8 Cabriolet | Body-off obnovené | 193 HP | Overdrive | 1973

Prednosti:

- Nedávno obnovené telo
- Vyladený 3.5 l. Motor V8 s výkonom 193 HP
- Overdrive
- Plech na mieru
- Rôzne technické vylepšenia

Predám renovovaný kabriolet MG MGB V8 Cabriolet
MGB V8 už má krásny vzhľad sám o sebe, ale British Classic, ktoré tu ponúkame na predaj, je celkom špeciálne auto. Tento MGB V8 Cabriolet bol nedávno zrenovovaný špecialistom na plechy, ktorý dodal klasickému vozidlu nádherný vzhľad. Okrem toho, že MGB skvele vyzerá, bolo oň postarané aj po technickej stránke. Napríklad 3.5 Ltr. Motor V8 bol vyladený a teraz je dobrý s výkonom najmenej 193 HP. 4-stupňová manuálna prevodovka má pretáčavosť a radí fantasticky. Ďalej je vybavený rôznymi technickými vylepšeniami, ako sú upravené brzdy a riadenie, nádrž a výfuk z nehrdzavejúcej ocele a nové odpruženie. Celá obnova je zaznamenaná v rozsiahlej fotoreportáži.

Predám MG MGB V8 Cabriolet s plechom na mieru
Ako môžete vidieť na fotografiách, toto je všetko, len nie štandardný MGB V8 Cabriolet. O túto klasiku sa postaral špecialista na plechy. Ako môžete vidieť na fotografiách, vykonali sa rôzne úpravy, ako napríklad vlastná kapota, bočné nasávače vzduchu, vlastné nárazníky a vlastný uzáver palivovej nádrže. A ako keby exteriér MGB nebol dostatočne špeciálny, interiér je celkom pekný pohľad. Interiér je vyhotovený v krásnej bordovej červenej farbe, ktorá sa veľmi pekne kombinuje so staroanglickou bielou farbou a čiernou strechou. Ďalej je vybavený špeciálnou palubnou doskou s extra počítadlami a spínačmi, športovým volantom Astrali a radiacou pákou z nehrdzavejúcej ocele.

Chcete si kúpiť MG MGB V8 Convertible?
Hľadáte MG MGB V1973 z roku 8? Zanechajte svoje údaje prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke alebo nám zavolajte priamo na číslo +31 416 751 393. Naši predajcovia vám radi odpovedia na všetky vaše otázky alebo vám dokonca urobia osobné video z obchodu.

S dopravou môžeme pomôcť. V rámci Európy nemusíte platiť žiadne dovozné clá. Obchodovanie, nákup a zásielka je možná.
V niektorých krajinách môžeme pomôcť s financovaním. Opýtajte sa našich predajných pracovníkov.

  • Ref. nr.: m5385-0
  • Vyrobiť: MG
  • Modelka: MGB
  • rok: 1973