Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Porsche 911T Targa Ölklappe


Hľadáte Porsche?

Zaregistrujte sa do e-mailovej adresy a pošleme vám upozornenie, keď je k dispozícii vozidlo tejto značky

Kupujeme vaše Porsche!

Máte Porsche a chcete predať? Kontaktuj nás. Neustále hľadáme klasické autá, ktoré sa pridajú do našej zásoby.

Kontakt

Porsche 911T Targa Ölklappe | Matica a skrutka obnovené | Top stav | 1972

Prednosti:

- Matica a skrutka boli obnovené
- Po obnove najazdených iba 2000 XNUMX km
- Veľmi zriedkavá verzia Ölklappe
- Zodpovedajúce čísla 2340cc 6-valcový motor
- Manuálna prevodovka 5

Matica a skrutka na predaj zrekonštruované Porsche 911T Targa Ölklappe
Ponúkame na predaj toto krásne Porsche 911T Targa Ölklappe z roku 1972. Ako už názov napovedá, nie je to štandard 911. Toto Porsche je vybavené takzvaným ölklappe, uzáverom plniaceho hrdla, ktorý sa používal na uľahčenie plnenia olejovej nádrže. Tento unikátny dizajn bol však vyradený už po jednom roku, niektorí hovoria, že nepozorní pracovníci stanice nalievali benzín do olejovej nádrže. Vďaka tomu, že sa táto verzia vyrábala len jeden rok, stala sa skutočným zberateľským kúskom a veľmi obľúbenou medzi nadšencami Porsche.

Porsche 911T Targa Ölklappe, ktoré tu ponúkame na predaj, bolo pred niekoľkými rokmi zreštaurované našou vlastnou reštaurátorskou dielňou a je v absolútne špičkovom stave. Reštaurovanie je, samozrejme, zaznamenané v rozsiahlej fotoreportáži, rovnako ako generálna oprava motora. Po renovácii má Porsche najazdených len cca 2000 km, čiže je v dobrom stave ako nové. Táto Targa bola dodaná ako nová v Spojených štátoch, čo znamená, že motor je výkonnejší ako európska verzia a je tiež vybavený systémom MFI (Mechanical Fuel Injection). Je poháňaný zodpovedajúcim 2340ccm 6-valcovým motorom s 5-stupňovou manuálnou prevodovkou.

Predám Porsche 911T Targa Ölklappe v Pastellblau
Ako môžete vidieť na fotografiách, obnova tohto Porsche je na veľmi vysokej úrovni. Je dokončená v krásnej farbe Pastellblau, továrenskej farbe Porsche, vďaka ktorej je táto klasika skutočným pútačom. Porsche stojí na originálnej sade ráfikov Fuchs, ktoré sa nádherne kombinujú so všetkými chrómovými detailmi. Interiér je vo veľmi zachovalom stave a je vybavený čiernym koženým čalúnením s motívom Houndstooth Pepita. Hneď, ako zasvieti slnko, môžete ľahko zložiť vrchnú časť Targa, aby ste si mohli počas turistiky užívať vonku.

Chcete si kúpiť Porsche 911T Targa Ölklappe?
Hľadáte Porsche 1972T Targa Ölklappe z roku 911? Potom zanechajte svoje údaje prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke alebo zavolajte priamo na číslo +31 416 751 393. Náš predajný personál vám rád odpovie na všetky vaše otázky alebo vám dokonca vytvorí osobné nákupné video.

S dopravou môžeme pomôcť. V rámci Európy nemusíte platiť žiadne dovozné clá. Obchodovanie, nákup a zásielka je možná.
V niektorých krajinách môžeme pomôcť s financovaním. Opýtajte sa našich predajných pracovníkov.

  • Ref. nr.: p0277
  • Vyrobiť: Porsche
  • Modelka: 911
  • rok: 1973