Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1958 Austin-Healey 100-6

Austin-Healey 100-6 bol druhým modelom 3 Healey, ktorý sa neskôr stal známym ako Big Healeys, rozpoznaný svojou veľkou mriežkou chladiča a prívodom vzduchu na kapotu. Súčasťou výbavy je aj tónová farba 2 a nové pevné čelné sklo. Skoršie modely 100-6 boli známe svojou relatívne nízkou výkonnosťou v porovnaní s ich predchodcami. To bolo stanovené v 1957 s pridaním novej hlavy. Modely 1958 Austin-Healey 100-6 sú pre mnoho klasických automobilových zberačov ideálnym nákupom, pretože predstavujú všetky zmeny a úpravy, ktoré sa udiali počas celej životnosti vozidla Austin-Healey 100-6.

Hľadáte kúpiť klasický Austin-Healey?

Máte záujem o kúpu 1958 Austin-Healey 100-6? Existuje niekoľko vecí, ktoré treba hľadať. Jedná sa o britské autá, o ktorých je známe, že majú problémy s elektrickými systémami Lucas. Tieto systémy budú pravdepodobne potrebovať opravy počas celej životnosti vozidiel. Mali by ste rozpočet na údržbu, ako sú tieto. Karoséria a podvozok sú najslabšími časťami Austin Healey 100-6 a diely môžu byť drahé. To sú len niektoré z tipov, ktoré ponúka ER Classics. Ak sa chcete dozvedieť viac alebo si prezerať náš online inventár automobilov 1958 Austin-Healey 100-6, odporúčame vám preskúmať túto webovú stránku.

Austin-Healey Classic Cars Na predaj