Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Austin Healey

Vlastníte Austin Healey a hľadáte náhradné diely? Potom ste na správnom mieste. Okrem nákupu a predaja klasických automobilov má spoločnosť E&R Classics aj dlhoročné skúsenosti s náhradnými dielmi pre klasické automobily. Náš tím viac ako 20 mechanikov pracuje každý deň s klasickými automobilmi, ako je Austin Healey, a používa veľa súčiastok. Je samozrejme veľmi dôležité spolupracovať so spoľahlivými dodávateľmi. Na tejto stránke by sme sa s vami chceli podeliť o vedomosti a skúsenosti, ktoré sme si v minulosti vybudovali.

Široká škála klasických dielov Austin Healey

Ako skutočné klasické autá sú takmer všetky Austin Healeys odlišné. To znamená, že veľa dielov je vhodných iba pre konkrétny typ. Zvážte napríklad Austin Healey 100, Austin Healey 3000 MK3 alebo Frogeye. Jedná sa o niekoľko generácií modelov Austin Healey s pridruženými dielmi. Či už hľadáte prevod riadenia, brzdy, obloženie, nárazníky alebo iné diely, všetko nájdete u niektorého z dodávateľov na tejto stránke.

Kúpte si náhradné diely Austin Healey online

Ako uprednostňujete nákup dielov Austin Healey: na veľtrhu, od špecialistu na klasické autá alebo online? Najčastejšie sa klasické automobilové diely objednávajú online. Ak je to tak, je veľmi dôležité, aby ste to robili so spoľahlivou stranou, ktorá obchoduje so správnymi značkami. Radi by sme vám predstavili niekoľko spoľahlivých dodávateľov.

Radi sa s vami podelíme o naše vedomosti o klasickom automobile Austin Healey

Radi by sme sa s vami podelili o naše vedomosti, aby sme zachovali klasický koníček pre auto a udržali ho prístupný pre všetkých. Ďalej uvádzame niekoľko špecialistov na náhradné diely Austin Healey, ktoré vám môžeme odporučiť. Pokojne kliknite na jeden z odkazov nižšie a obráťte sa na špecialistu. Spoločnosť E&R classic nepredáva ani nedodáva diely sama, títo špecialisti to urobia za vás.

Machová Európa

AH Náhradné diely

Šport a klasika

Britské klasické automobilové diely

Klasické autodiely CA

Továreň Healey

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

E&R Classics má vždy na sklade viac ako 400 klasických automobilov v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

Aktuálne zásoby Austin Healey

Predajte svoje klasické auto Austin Healey

Prihláste sa na odber nášho bulletinu