Nedeľa 3. marca CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ od 10:00 do 14:00 hod.


Ferrari

Ste hrdým majiteľom klasického automobilu Ferrari alebo profesionálne pracujete na Ferrari, potom budete nepochybne občas potrebovať súčiastky. S talianskym športovým autom, ako je napríklad Ferrari, je veľmi dôležité, aby ste používali správne diely oldtimer. Najmä keď dosiahnete vyššiu rýchlosť, je dôležité, aby ste mali kvalitné diely.

V spoločnosti E&R Classics pravidelne nakupujeme a predávame novšie vozidlá Ferraris a Ferrari. Vieme lepšie ako ktokoľvek iný, aké dôležité je používať správne diely. Náš tím mechanikov je každý deň zaneprázdnený prípravou starých a mladých na predaj. Kvalita je našou najvyššou prioritou, a preto sa s vami radi podelíme o naše odborné znalosti.

Náhradné diely Ferrari oldtimer sú základom dobrej údržby

Rovnako ako nové Ferrari aj klasické vozidlo Ferrari vyžaduje údržbu. V E&R Classics každý deň pracujeme na klasických automobiloch (Ferrari) a roky nakupujeme od našich stálych a spoľahlivých dodávateľov. Aby sme čo najlepšie udržali koníček oldtimer, radi sa s vami podelíme o naše vedomosti a kontakty, aby ste mohli získať tie najkvalitnejšie diely.

Kúpte si klasické automobilové diely Ferrari

Ak je menšia pravdepodobnosť, že diely Ferrari nájdete na veľtrhu alebo akcii, ľahko ich nájdete online. V súčasnosti existuje veľa internetových obchodov špecializovaných na talianske klasické automobilové diely, vrátane Ferrari. Môžete ľahko vyhľadávať, porovnávať a objednávať diely online. Pretože nemáte žiadny fyzický kontakt so špecialistom, je o to dôležitejšie nájsť spoľahlivého dodávateľa. Na tejto stránke vám predstavujeme niekoľko spoľahlivých dodávateľov náhradných dielov Ferrari.

Diely pre rôzne modely Ferrari

Každý typ Ferrari je iný, a preto sú často potrebné rôzne diely. Niektoré bežné oldtimery Ferrari sú Ferrari Dino, Testarossa, Daytona, Berlinetta, 328, 308 a napríklad Ferrari 348. Potrebné diely sa môžu líšiť od brzdových kotúčov, brzdových doštičiek a brzdových potrubí po kompletné motory a prevodovky. Použité alebo použité diely alebo nové, všetky nájdete na internete.

Radi sa s vami podelíme o naše vedomosti o oldtimeroch Ferrari

Radi by sme sa s vami podelili o naše vedomosti, aby ste si svoj oldtimer Ferrari mohli vychutnať čo najviac. Ďalej uvádzame niekoľko špecialistov Ferrari, ktorí vám môžu pomôcť nájsť tie správne (oldtimer) diely. Pokojne kliknite na jeden z odkazov a navštívte webovú stránku podľa vášho výberu. Spoločnosť E&R Classics sama nepredáva ani nedodáva diely, títo špecialisti to urobia za vás.

Súčiastky Ferrari

Euronáhradné diely

Super výkon

Klasické diely Ferrari

Náhradné diely Ferrari

E&R Classics je váš klasický automobil a mladý špecialista na časovače

Pretože máte vždy na sklade viac ako 400 klasických automobilov, je tu nepochybne auto pre vás. Kliknutím na jedno z tlačidiel sa rýchlo pozrite v našom digitálnom showroome.

Aktuálne zásoby Ferrari

Predajte svoje klasické auto Ferrari

Prihláste sa na odber nášho bulletinu