Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB7

Aston Martin DB7 je grand tourer, ktorý vyrábal Aston Martin medzi septembrom 1994 a decembrom 2004. Grand Tourer bol dostupný ako kupé alebo kabriolet. Prototyp navrhnutý Ianom Callumom a Keithom Helfetom bol pripravený v novembri 1992 a debutoval na ženevskom autosalóne v marci 1993. Šesťvalec DB7 bol vnímaný ako „základný“ model ručne vyrábaného V8 V7,000 Virage. Tento model bol najvyrábanejším vozidlom značky Aston Martin vôbec, s viac ako 9 XNUMX vyrobenými pred jeho nahradením DBXNUMX.

DB7 bol vyrobený z veľkej časti so zdrojmi z Jaguar a finančná podpora od Ford Motor Company, vlastníka Aston Martin v rokoch 1988 až 2007. DB7 je evolúciou Jaguar XJS, aj keď bolo vykonaných veľa zmien. DB7 navrhol v Kidlingtone v Oxfordshire Tom Walkinshaw Racing pre Aston Martin. S pokračovaním výroby Virage v Newport Pagnell získal DB7 novú továreň v Bloxhame, Oxfordshire, ktorá sa predtým používala na výrobu Jaguar XJ220. DB7 a jeho varianty boli jediné Aston Martiny vyrábané v Bloxhame a jediné s oceľovou konštrukciou zdedenou z r. Jaguar.

Verzia kabrioletu Volante bola predstavená na severoamerickom medzinárodnom autosalóne v Detroite v roku 1996. Obe verzie majú preplňovaný šesťvalcový motor. V Spojených štátoch sa kupé predávalo za 140,000 150,000 USD a Volante za XNUMX XNUMX USD. Works Service poskytla špeciálny balík Driving Dynamics, ktorý výrazne zlepšil výkon a použiteľnosť pre majiteľov, ktorí chceli viac, než ponúkala štandardná konfigurácia.

Kúpim Aston Martin DB7

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin DB7

Vysoko kvalitný Aston Martin DB7 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin DB7, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu.

Vymeňte alebo predajte svoj Aston Martin DB7

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB7, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predajte alebo vymeňte Aston Martin DB7

Údržba na Aston Martin DB7

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin DB7. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

Aston Martin DB7

 ER Classics má pre vás ten pravý Aston Martin DB7!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB7 od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj

- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni

- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi

- Registrácia a kontroly

- Celosvetová doprava k vašim predným dverám

- Vysoká kvalita a servis

- Opcie na výmenu

- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin DB7, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.