Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin Virage

Aston Martin Virage je automobil vyrábaný britským výrobcom Aston Martin ako náhrada za predchádzajúce modely V8. V porovnaní s V8 bol dizajn modernejší, podvozok bol evolúciou modelov Lagonda. Virage bol napriek celohliníkovej karosérii veľké a ťažké auto. 32-ventilový 5.3-litrový motor V8 sa skutočne postaral o úrovne supercarov. "Zdá sa, že zrýchlenie nikdy nevyčerpalo," tvrdil Sports Car International počas prvého testu. Pochvaľovali si aj „nadšené a rýchlejšie otáčky“ motora s výkonom 330 koní. 1790 kg vážiace auto mohlo dosiahnuť 254 km za hodinu. Na ženevskej výstave v roku 349 bola oznámená modernizácia na 1996 koní. Komik Rowan Atkinson vlastnil Virage Coupe, ktoré sa objavilo na titulnej strane magazínu Car v máji 1990.

Kabriolet Virage Volante debutoval na autosalóne v Birminghame v roku 1990 ako dvojmiestny. Na ženevskom autosalóne v roku 2 sa objavila verzia 2+1991. Výrobné príklady z roku 1992 mali všetky 2+2 sedadlá. Zdroje tvrdia, že keď sa séria skončila v roku 224, bolo vyrobených 233 až 1996 kusov. V rokoch 8 až 8 bol vyrobený nový V1997 Volante s dlhým rázvorom so štýlom založeným na V2000 Coupe. Posledným variantom Virage bol V8 Vantage Volante z roku 2000. Z týchto výkonných kabrioletov bolo vyrobených deväť.

Kúpa Aston Martin Virage

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin Virage

Vysoko kvalitný Aston Martin Virage na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin Virage, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu .

Vymeňte alebo predajte Aston Martin Virage

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin Virage, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predajte alebo obchodujte s Aston Martin Virage?

Údržba na Aston Martin Virage

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin Virage. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

ER Classics má pre vás ten správny Aston Martin Virage!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin Virage od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj
- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k vašim predným dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin Virage, bude vám pomáhať jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.