Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB9

Aston Martin DB9 je britský Grand Tourer, ktorý Aston Martin prvýkrát vystavil na autosalóne vo Frankfurte v roku 2003. DB9 bol nástupcom DB7 a dostupný ako kupé. Kabriolet bol známy ako Volante. Bol to prvý model vyrobený v továrni Aston Martin v Gaydone.

DB9 navrhli Marek Reichman a Henrik Fisker a je z veľkej časti vyrobený z hliníka. Má podvozok platformy VH s motorom 5.9 l V12 z Aston Martin V12 Vanquish. Verzia modelového roku 2013 mala veľa vylepšení v dizajne, motore a celkovom zážitku z jazdy. Teraz mal 517 koní a štandardne sa dodával s karbón-keramickými brzdami. Dosahuje maximálnu rýchlosť 295 km/h.

Výroba DB9 skončila po 12 rokoch v roku 2016 a nahradil ju jeho nástupca DB11.

Kúpim Aston Martin DB9

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin DB9

Vysoko kvalitný Aston Martin DB9 na E&R Classics

 

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin DB9, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu.

Vymeňte alebo predajte Aston Martin DB9

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB9, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť Aston Martin DB9?

Údržba na Aston Martin DB9

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin DB9. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

Aston Martin DB9

ER Classics má pre vás ten pravý Aston Martin DB9!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB9 od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj
- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k vašim predným dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin DB9, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.