Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DBS V12

Aston Martin DBS je britský super Grand Tourer založený na DB9. Aston Martin už raz použil názov DBS vo svojom kupé Grand Tourer v rokoch 1967 až 1972. Moderné auto nahradilo Vanquish S z roku 2004. Výroba DBS bola ukončená v roku 2012 a bola nahradená Vanquish druhej generácie. DBS bola oficiálne predstavená na Pebble Beach Concours d'Elegance 16. augusta 2007 v grafitovo sivej s modrým odtieňom s názvom „Lightning Silver“. Dodávka DBS sa začala v prvom štvrťroku 2008.

Kabrioletová verzia DBS s názvom DBS Volante bola predstavená na autosalóne v Ženeve 3. marca 2009.

DBS Volante má motorizovanú sťahovaciu látkovú strechu, ovládanú tlačidlom na stredovej konzole a možno ju zložiť do schránky za sedadlami do 14 sekúnd po stlačení tlačidla. Model mal aj nový dizajn kolies.

Kúpim Aston Martin DBS V12

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin DBS V12

Vysoko kvalitný Aston Martin DBS V12 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin DBS V12, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu.

Vymeňte alebo predajte Aston Martin DBS V12

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DBS V12, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak máte záujem o viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť Aston Martin DBS V12?

Údržba Aston Martin DBS V12

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin DBS V12. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

ER Classics má pre vás ten pravý Aston Martin DBS V12!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DBS V12 od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj
- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k vašim predným dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin DBS V12, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.