Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin Vantage (V8/V12)

Aston Martin V8 Vantage bol predstavený na ženevskom autosalóne v roku 2005. Dvojmiestne dvojdverové kupé malo hliníkovú konštrukciu. Vozidlo s dĺžkou 4.38 m sa vyznačovalo zadnými dverami podobnými hatchbacku s veľkým nosičom batožiny za sedadlami. Okrem kupé sa neskôr toho roku predstavil aj kabriolet známy ako V8 Vantage Roadster. V8 Vantage bol poháňaný 4.3-litrovým (4,280 cm32) štvorvačkovým 8-ventilovým V2008. Modely vyrobené po roku 4.7 však mali 8 l V8. Blok a hlavy valcov, kľukový hriadeľ, ojnice, piesty, vačkové hriadele, sacie a výfukové potrubie, mazací systém a riadenie motora boli všetky navrhnuté interne spoločnosťou Aston Martin a motor bol zostavený ručne v továrni AM v Kolíne nad Rýnom v Nemecku. Pôvodný V0 Vantage dokázal zrýchliť z 97 na 4.8 km/h za 8 sekundy. V104,000 Vantage mal v roku 2006 maloobchodnú cenu XNUMX XNUMX €. Súčasťou bola šesťstupňová manuálna prevodovka a kožené čalúnenie sedadiel, palubnej dosky, volantu a hlavice radiacej páky. Neskôr bola ako voliteľná výbava predstavená nová šesťstupňová manuálna prevodovka s názvom Sportshift.

11. decembra 2007 Aston Martin v rámci otvorenia vlastného dizajnérskeho štúdia odhalil koncepčný automobil založený na V8 Vantage. Tento model, známy ako V12 Vantage RS, bol vybavený motorom AM11 V12 od DBS a produkoval 510 koní. Toto auto s hmotnosťou 1695 kg zrýchli z 0 na 100 km/h za 4.2 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 310 km/h. Medzi doplnky patrí nový zadný difúzor, výsuvné zadné krídlo, ktoré sa dá zdvihnúť alebo znížiť, a karbón-keramické brzdy. Veko kufra a odvetrávaná kapota sú tiež vyrobené z uhlíkových vlákien, aby sa znížila hmotnosť auta. Začiatkom roka 2008 generálny riaditeľ Aston Martin potvrdil výrobu V12 Vantage RS na polovicu roka 2009. Prototypy V12 Vantage RS sa objavili v apríli 2008 predtým, ako Aston Martin v roku 12 predstavil sériovú verziu jednoducho nazvanú V2009 Vantage. Podľa Aston Martin sú na dodržanie severnej a južnej časti potrebné niektoré jemné zmeny v štruktúre auta. americké predpisy. Okrem týchto vylepšení spoločnosť oznámila novú Carbon Black verziu V12 Vantage exkluzívne pre americký trh.

Kúpim Aston Martin V8 a V12 Vantage

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin V8 a V12 Vantage

Vysoko kvalitný Aston Martin V8 a V12 Vantage na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin V8 a V12 Vantage, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu.

Vymeňte alebo predajte Aston Martin V8 a V12 Vantage 

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin V8 en V12 Vantage, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným autom, kontaktujte nás jeden z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť Aston Martin V8 a V12 Vantage?

Údržba na Aston Martin V8 a V12 Vantage

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin V8 a V12 Vantage. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

Aston Martin Vantage

ER Classics má pre vás ten pravý Aston Martin V8 a V12 Vantage!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin V8 a V12 Vantage od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj
- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k vašim predným dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin V8 en V12 Vantage, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.