Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Alfa Romeo

Vlastníte klasickú Alfu Romeo alebo ste veľkým fanúšikom týchto klasických áut, potom stať sa členom klubu Alfa Romeo je niečo pre vás. Tieto kluby Alfa Romeo sú miestom, kde môžete zdieľať svoju vášeň s ostatnými majiteľmi a nadšencami Alfa Romeo. 

Čo je klasický automobilový klub?

Classic Car club je nadácia, združenie alebo skupina, kde sa stretávajú nadšenci klasických áut, aby zdieľali svoju vášeň. Zvyčajne sú tieto kluby založené okolo špecifických značiek a modelov starých veteránov ako predmetu. Existujú aj klasické autokluby, ktoré nie sú založené okolo značky alebo modelu, tieto kluby často umožňujú každému nadšencovi oldtimerov.

Aké aktivity robí Alfa Romeo Classic Car Club?

Hlavná vec, ktorú Alfa Romeo Classic Car Clubs robia, je organizovanie každoročných stretnutí a podujatí, na ktorých sa ich členovia stretávajú, aby zdieľali svoju vášeň pre Alfa Romeo, vymieňali si náhradné diely a navzájom si užívali klasické Alfa Romeo.

Stať sa členom klubu klasických automobilov Alfa Romeo.

Ak sa chcete stať členom niektorého z klubov Alfa Romeo, môžete si vybrať z niekoľkých klubov. Niektoré z nich sú:

  • Alfa Romeo Owners Club (AROC). Tento klub Alfa Romeo nie je určený len pre majiteľov klasickej Alfy Romeo, vítaní sú aj majitelia modernej Alfy Romeo. Každý rok Alfa Romeo Owners Club organizuje širokú škálu aktivít. Vydávajú tiež newsletter a majú aktívnu prítomnosť na internete.
  • Klub Alfa UK . Hlavným zameraním Alfa Club UK je vytvoriť jedinečné miesto pre všetkých nadšencov Classic Alfa Romeo. Alfa Club UK každý rok organizuje viacero podujatí, na ktorých sa ich členovia stretávajú a zdieľajú svoju vášeň.
  • Klub majiteľov Alfa Romeo Giulietta. Tento klasický autoklub je len pre majiteľov Alfa Romeo Giulietta a ich mužským cieľom je zachovanie týchto krásnych klasík. Každoročne organizujú podujatia, na ktorých môžete zostaviť diely pre svoju Giuliettu a podeliť sa o svoju vášeň s ostatnými majiteľmi. Vydávajú aj newsletter.
  • Alfa Romeo Vintage & Classic Car Club. Tento klub je zameraný na predvojnové klasické autá Alfa Romeo. Počas roka organizujú niekoľko aktivít, na ktorých môžete svoju vášeň zdieľať s ostatnými majiteľmi a nadšencami.

Výhody členstva v Alfa Romeo Classic Car Club

Členstvo v Alfa Romeo Club má mnoho výhod. Napríklad na Alfa Romeo Owners Club (AROC) dostanete 4x do roka klubový časopis, každý týždeň newsletter a môžete sa zúčastniť rôznych zájazdov a akcií so zľavou alebo zadarmo. To isté platí pre Klub Alfa UK a klub Alfa Romeo Vintage & Classic Car.

Keď sa stanete členom Klub majiteľov Alfa Romeo Giulietta budete dostávať pozvánky na podujatia, ktoré klub organizuje pre svojich členov.

E&R Classics je váš špecialista na klasické automobily a mladých ľudí

E&R Classics má vždy na sklade viac ako 400 klasických automobilov v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe. Kliknutím na jedno z tlačidiel nižšie získate ďalšie informácie.

Aktuálne zásoby Alfa Romeo

Predajte svoje klasické auto Alfa Romeo

Prihláste sa na odber nášho bulletinu