Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Ctiroën

tvoja vášeň s ostatnými? Potom je pre vás Citroen Classic Car club určený. Klub je miesto, kde sa stretávate s ľuďmi, ktorí s vami zdieľajú vášeň pre klasické autá Citroen.

Čo je klasický automobilový klub?

Classic Car Club je skupina jednotlivcov, ktorí zdieľajú vášeň pre vlastníctvo, zbieranie, reštaurovanie a uchovávanie klasických áut. Niektoré kluby sa zameriavajú na konkrétne veterány alebo značky veteránov, zatiaľ čo iné sú všeobecnejšieho charakteru.

Aké aktivity robí Citroen Classic Car Club?

Kluby klasických áut usporadúvajú podujatia, ako sú autosalóny, zhromaždenia, a môžu tiež poskytovať zdroje, ako sú technické rady a príležitosti na vytváranie sietí pre členov. Niektoré kluby vydávajú aj časopis alebo newsletter, v ktorom ste priebežne informovaní o všetkých novinkách o značke a klube.

Staňte sa členom Citroen Classic Car Club

Existuje niekoľko klubov klasických automobilov Citroen. Niektoré príklady týchto klubov zahŕňajú:

Cieľom týchto klubov je chrániť, uchovávať a propagovať klasické automobily Citroen z ich histórie a kultúry. Ako člen jedného z týchto klubov sa môžete tešiť na rôzne aktivity a podujatia, ktoré sa každoročne organizujú, a budete mať prístup k technickej podpore a informáciám.

Výhody členstva v Citroen Classic Car Club

Medzi výhody členstva v jednom z Citroen Classic Car Club patrí: Prístup k informáciám a znalostiam o klasických automobiloch Citroen, možnosť zúčastňovať sa na klubových aktivitách ako sú rally a výstavy, zľavy na diely a príslušenstvo, prístup k technickej podpore a poradenstvu, príležitosť spojiť sa s ostatnými členmi a odborníkmi z odvetvia a možnosť zúčastniť sa medzinárodných podujatí.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálne zásoby Citroënu

Predajte svoje klasické auto Citroën

Prihláste sa na odber nášho bulletinu