Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


fiat

Vlastníte Fiat a chcete svoju vášeň ukázať aj ostatným, alebo ste len fanúšikom tejto krásnej značky. Potom stať sa členom klubu klasických automobilov Fiat je naozaj niečo pre vás. V klube klasických automobilov Fiat prídete do kontaktu s ostatnými majiteľmi Fiat, ktorí zdieľajú váš názor.

Čo je to Classic Car Club?

Klub je združenie alebo nadácia, ktorá má spoločnú vášeň pre vlastníctvo, reštaurovanie a uchovávanie klasických automobilov. Niektoré z týchto klubov sa zameriavajú na určité modely alebo značky, zatiaľ čo iné sú otvorené pre každého.

Aké aktivity robí Fiat Classic Car Club?

Klub Fiat Classic Car Club má za cieľ zjednotiť milovníkov klasických automobilov Fiat a ponúknuť im možnosť podeliť sa o svoju vášeň a zúčastniť sa rôznych aktivít a podujatí.

Staňte sa členom Fiat Classic Car Club

existuje veľa rôznych klubov klasických automobilov Fiat. Niektoré príklady:

Účelom týchto klasických autoklubov Fiat je chrániť a uchovávať históriu značky Fiat. Robia to organizovaním rôznych jázd, výstav, technických stretnutí a spoločenských stretnutí. Členovia si tiež môžu vymieňať informácie a spolupracovať na projektoch a reštauráciách. Je to spôsob, ako posilniť puto medzi členmi a ich lásku ku klasickým autám Fiat.

Výhody členstva v Fiat Classic Car Club

S členstvom v Klube klasických automobilov Fiat sa spája niekoľko výhod. týmto spôsobom môžu členovia spolupracovať a zdieľať svoju lásku k Fiatu s ostatnými. To umožňuje členom vymieňať si poznatky a informácie. Členovia sa môžu zúčastňovať aj rôznych podujatí. Ako člen získate prístup aj ku konkrétnym produktom a službám, ako sú poistenie, diely a technická podpora.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

V E&R vždy nájdete viac ako 400 klasických automobilov všetkého druhu v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

Aktuálne zásoby Opel

Predajte svoje klasické auto Opel

Prihláste sa na odber nášho bulletinu