Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Mercedes-Benz

Vlastníte doma klasický automobil Mercedes-Benz alebo ste veľkým fanúšikom tejto značky? Potom je pre vás určený klub klasických automobilov Mercedes-Benz. Toto je miesto, kde sa stretávajú milovníci klasických automobilov Mercedes-Benz.

Čo je to Classic Car Club?

Klub klasických áut je komunita ľudí, ktorí zdieľajú vášeň pre klasické a veteránske autá. Cieľom týchto klubov je zdieľať svoju vášeň medzi sebou a zachovať špecifické autá v ich sláve.

Aké aktivity robí Mercedes-Benz Classic Car Club?

Klub klasických automobilov Mercedes-Benz sa špeciálne zameriava na ochranu a údržbu starých vozidiel Mercedes-Benz. Členovia klubov si navzájom vymieňajú poznatky a skúsenosti. Kluby pravidelne organizujú podujatia ako sú veľtrhy, zhromaždenia a workshopy, na ktorých členovia vystavujú svoje vozidlá. V dôsledku toho je láska k vozidlám Mercedes-Benz zdieľaná.

Staňte sa členom Mercedes-Benz Classic Car Club

Existuje niekoľko klubov klasických automobilov Mercedes-Benz, niektoré príklady sú:

  • Skupina Gull Wing. Gull Wing Group je najväčším 300 SL a SLS autoklubom na svete. Majú viac ako 600 členov v 22 krajinách po celom svete, ktorí sa venujú ochrane a starostlivosti o legendárne modely Mercedes-Benz SL a SLS. Založila ich 16. júna 1961 skupina osemnástich nadšencov jazdy.
  • Klub Mercedes-Benz. Mercedes-Benz Club bol založený v roku 1952, čo z neho robí prvý Mercedes-Benz Club na svete. Klub založil hlavne Ronald H Johnson svojím nadšením.

Výhody členstva v Mercedes-Benz Classic Car Club

veľa klasických autoklubov má kontakty s dodávateľmi a výrobcami dielov a príslušenstva, vďaka čomu je s nimi jednoduchšie spojenie. Členstvo tiež ponúka možnosť vybudovať si sieť s ďalšími nadšencami a odborníkmi vo svete klasických áut. Okrem toho dostanete aj pozvánku na rôzne podujatia, ktorých sa môžete zúčastniť.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálne zásoby značky Mercedes-Benz

Predajte svoje klasické auto Mercedes-Benz

Prihláste sa na odber nášho bulletinu