Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Austin-Healey

Pózuješ ako Austin Healey a chceš ukázať svoju vášeň s ostatnými, alebo si len fanúšikom tejto krásnej značky? Potom stať sa členom klubu Austin Healey je naozaj niečo pre vás. V klube Austin Healey prídete do kontaktu s ostatnými majiteľmi, nadšencami, ktorí zdieľajú váš názor.

Čo je klasický automobilový klub?

Classic Car Club je združenie alebo nadácia, ktorá má spoločnú vášeň pre vlastníctvo, reštaurovanie a uchovávanie klasických automobilov. Niektoré z týchto klubov sa zameriavajú na určité modely alebo značky, zatiaľ čo iné sú otvorené pre každého.

Aké aktivity robí klub Austin Healey?

An Austin Healey Club je nezisková organizácia, ktorej cieľom je podporovať zachovanie a používanie automobilov Austin Healey. Zvyčajne organizujú podujatia a aktivity pre členov, ako sú autosalóny, zhromaždenia, technické workshopy, jazdy autom a spoločenské stretnutia. Klub tiež poskytuje členom platformu na zdieľanie informácií a zdrojov, ako sú diely a rady týkajúce sa obnovy. Môžu tiež pracovať na propagácii značky Austin Healey a vzdelávať verejnosť o histórii a význame týchto klasických automobilov.

Staňte sa členom klubu Austin Healey

Existuje viacero klubov Austin Healey. Najpozoruhodnejšie sú:

  • Klub Austina Healeyho z Veľkej Británie. AHCGB, založený v roku 1959, je najstarším a najväčším klubom Austina Healeyho na svete. Hlavným cieľom je zachovať značku a jej modely. Pracujú na poskytovaní podpory členom vo Veľkej Británii a iných krajinách. Klub tiež poskytuje technickú podporu a poradenstvo členom a vedie register áut, ktorý je záznamom všetkých áut Austina Healeyho, ktoré klub pozná. Počas roka tiež organizujú pre svojich členov viaceré podujatia.
  • Klub vlastníkov Austina Healeyho. AHOC je národný klub, ktorý sa stará o všetky modely áut Austin Healey, vrátane 100, 1006, 3000 a Sprite. AHOC organizuje počas roka pre svojich členov viacero spoločenských stretnutí. Poskytujú tiež platformu pre členov na zdieľanie informácií a zdrojov. Môžu tiež pracovať na propagácii značky Austin Healey a vzdelávať verejnosť o histórii a význame týchto klasických automobilov.
  • Americký klub Austina HealeyhoAHCA organizuje pre svojich členov podujatia, ako sú autosalóny, rally, jazdy autom a iné spoločenské stretnutia. Poskytujú tiež platformu pre členov na zdieľanie informácií a zdrojov. Klub tiež vydáva mesačník s názvom „Healey Marque“, ktorý obsahuje články o technických témach, spravodajstvo o udalostiach a klubové novinky.

Výhody členstva v Austin Healey Club

Byť členom klubu Austin Healey bude mať za následok nové kontakty s ľuďmi, ktorí vlastnia Austin Healey a zdieľajú vašu vášeň. Na tomto mieste môžete zdieľať svoju vášeň s ostatnými členmi. Dostanete tiež pozvánky na viaceré podujatia, na ktorých sa môžete zúčastniť zadarmo alebo so zľavou. Niektoré kluby vydávajú aj magazín, ktorý vás informuje o všetkých novinkách o značke.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

V E&R vždy nájdete viac ako 400 klasických automobilov všetkého druhu v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

 Aktuálne zásoby Austin Healey

Predajte svoje klasické auto Austin Healey

Prihláste sa na odber nášho bulletinu