Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Mini

Ste veľkým fanúšikom Mini, alebo sami nejaké vlastníte a radi by ste sa o svoju vášeň pre túto značku podelili aj s ostatnými? Potom je mini klub klasických áut to pravé miesto. V mini klube klasických áut stretnete ľudí, ktorí zdieľajú vašu vášeň.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je združenie alebo organizácia vlastníkov a/alebo nadšencov starých a/alebo klasických vozidiel, ako sú autá, motocykle, nákladné autá atď. Klub sa často zameriava na záchranu a obnovu týchto vozidiel a poskytuje platforma pre majiteľov a nadšencov, aby zdieľali svoju vášeň pre tieto vozidlá, vymieňali si poznatky a skúsenosti a organizovali spoločenské a kultúrne aktivity. Členovia klasických autoklubov sa často stretávajú na podujatiach, jazdách, výstavách, veľtrhoch a iných stretnutiach.

Aké aktivity robí Mini Classic Car Club?

Klub klasických áut Mini sa často zameriava na ochranu a obnovu týchto ikonických áut a poskytuje platformu pre majiteľov a nadšencov, aby sa podelili o svoju vášeň pre Mini, vymieňali si poznatky a skúsenosti a organizovali spoločenské a kultúrne aktivity.

Staňte sa členom Mini Classic Car Club

Niektoré príklady klubov mini klasických automobilov sú:

  • Klub mini majiteľov. Mini Owners Club je klub so sídlom v Spojenom kráľovstve pre nadšencov a majiteľov klasických Mini. Klub ponúka technické poradenstvo, prístup k podujatiam a predstaveniam a komunitu rovnako zmýšľajúcich jednotlivcov, ktorí zdieľajú vášeň pre ikonické Mini.
  • Britský miniklub. British Mini Club je klub so sídlom v Spojenom kráľovstve pre nadšencov Mini, zberateľov a majiteľov. Klub bol založený v roku 1992 a v súčasnosti má niekoľko tisíc členov. Klub organizuje podujatia, predstavenia a zhromaždenia a ponúka podporu a poradenstvo pri údržbe a obnove klasických Mini.
  • Mini klub Leyland. klub sa vyvinul v roku 2007, keď sa pár podobne zmýšľajúcich nadšencov rozhodlo dať dokopy. Organizujú viacero klubových stretnutí, ktoré sa konajú každý 2. a 4. pondelok v mesiaci.

Výhody členstva v Mini Classic Car Club

Výhody členstva v mini klube klasických áut spočívajú v tom, že máte prístup k sieti rovnako zmýšľajúcich nadšencov Mini, kde môžete zdieľať vedomosti a skúsenosti a môžete sa zúčastniť podujatí, jázd a technických dní, aby ste zlepšili svoje Mini na predvádzanie, jazdenie a údržbu.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

 

Aktuálna Mini skladová zásoba

Predajte svoje klasické auto Mini

Prihláste sa na odber nášho bulletinu