Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

Bouwjaren1954 Jaguar XK120 Roadster

1954 Jaguar XK120 Roadster bol obľúbený medzi kupujúcimi. Ponúka odľahčenú vrchnú časť plátna a odnímateľné bočné steny, ktoré by mohli byť uložené mimo dohľadu za sedadlami. Čelné sklo by mohlo byť odstránené alebo bolo možné namontovať aerosólové clony. Konštrukcia pretekárskeho vozidla, v kombinácii s Jaguars uznávanými pretekárskymi úspechmi počas tohto obdobia, urobila z Roadsteru najobľúbenejšiu z radu XK120. Počas výroby Jaguar vydal 12078 XK120 jednotky. Keď sa pozriete na fotografie z 1954 Jaguar Roadster, alebo si ich pozrite osobne, je ľahké pochopiť, prečo toľko Jaguarských fanatikov toto auto miluje.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

1954 Jaguar XK120 Roadster je jedným z najpopulárnejších klasických automobilov medzi nadšencami Jaguaru. Tu je niekoľko tipov, ktoré je potrebné zvážiť. Po prvé, uistite sa, že urobiť správny výskum na kontrolu originality akéhokoľvek auta youre uvažujete. To zahŕňa 3rd kontrolu strany, zodpovedajúce podvozku a motora čísla a prezeranie potvrdenia alebo dokumentáciu o všetkých reštaurátorských prác. Vždy vykonajte dôkladnú kontrolu na koróziu alebo opravu panelov karosérie. Pre viac tipov pre 1954 Jaguar XK120 Roadster, ER Classics vás povzbudzuje k prehliadke ich webových stránok a kontaktovať ich s prípadnými otázkami.

Jaguar Classic Cars na predaj