Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

Bouwjaren



1959 Jaguar XK150 Pevná hlavica Coupe

Jaguar XK150, ktorý predstavuje konečný vývoj legendárnej série XK, zostáva jedným z najznámejších automobilov značky 50s. 1959 Jaguar XK150 mal oproti predchádzajúcim modelom XK niekoľko technických vylepšení, vrátane kotúčových bŕzd s posilňovačom a väčšej plochy v pilotnom priestore.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

1959 Jaguar XK150 Fixed Head Coupe je skvelé klasické auto pre nadšencov všetkých typov. Či už ste pripravení prevziať reštauráciu Jaguar XK150 alebo hľadáte auto na show mincovne, nechajte ER Classics byť vaším sprievodcom. Ich odborné znalosti vám pomôžu nielen pri hľadaní vozidla Jaguar, ktoré ste vždy chceli, ale zároveň vám poskytnú cenné tipy. Vždy skontrolujte hrdzu, informujte sa o ďalších komponentoch alebo súčiastkach, ktoré sa dodávajú s predajom a požiadajte o všetky dokumenty týkajúce sa vozidla. Tieto položky vám pomôžu určiť hodnotu vozidla, na ktoré sa pozeráte. Pre viac tipov, alebo preskúmať modely, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii v našom inventári, prosím, navštívte túto webovú stránku vo vašom voľnom čase.

Jaguar Classic Cars na predaj