Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája

Bouwjaren1956 Jaguar XK140 Roadster

Nákup 1956 Jaguar XK140 Roadster je veľmi vzrušujúci. Ak hľadáte tipy na nákup Jaguar XK140, dostanete sa na správne miesto. Séria Jaguar XK, ktorá bola považovaná za stelesnenie povojnového britského dizajnu áut, bola úspešná od vydania v 1948. Viac priestoru pre kokpit, vylepšené zadné odpruženie a 190hp, XK140 Roadster bol pokročilejšou verziou svojho staršieho súrodenca. Vizuálne sa vykonali iba malé zmeny. Na označenie úspechov v motoristickom športe bol Jaguar XK140 vybavený aj znakom "Winner Le Mans 1951-3". V 1956 ponúka Jaguar automatickú prevodovku 3.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

ER Classics má dlhoročné skúsenosti na trhu s klasickými automobilmi a rád vám poskytne nasledujúce tipy na nákup 1956 Jaguar XK140 Roadster. Obnovenie XK140 Roadster môže byť dosť drahé, najmä ak si vyberiete model, ktorý má veľa hrdze. Kým časti možno nájsť, môžu byť drahé v závislosti na tom, čo potrebujete. Uistite sa, že máte úplnú predstavu o reštaurátorskej práci, ktorú bude Roadster potrebovať. Ak si kupujete Roadster, ktorý už bol obnovený, skontrolujte kvalitu a úplnosť. Ale kde nájsť 1956 Jaguar XK140 Roadster? Kontaktujte ER Classics a dajte im vedieť, čo hľadáte. Obráťte sa na nich dnes a uistite sa, že prezerať ich on-line klasické auto zásob pre zobrazenie dostupných modelov.

Jaguar Classic Cars na predaj