Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája

Bouwjaren1954 Jaguar XK120

XK120 videl 12000 jednotky vyrobené v priebehu celého výrobného cyklu 7, pričom viac ako 60% z nich bolo vyvezených do USA. Zatiaľ čo objednávky pochádzali z každého kontinentu, modely 1954 Jaguar XK120 boli obzvlášť populárne medzi Američanmi, ktorí uprednostňovali zakrivenie, silu a kvalitné remeselné spracovanie. S cenou takmer polovicou toho, čo by ste zaplatili za auto s porovnateľnou silou, je ľahké pochopiť, prečo boli kupci tak zaujatí v 1950.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

ER Classics radi poskytne nasledujúce tipy pre záujemcov o 1954 Jaguar XK120. V prvom rade je nevyhnutné zabezpečiť, aby ste hľadali originál. K dispozícii sú repliky, ktoré môžu ľahko prechádzať ako originál do nezaučeného oka. Po druhé, požiadajte o dokumentáciu týkajúcu sa obnovy alebo histórie vozidla. A nakoniec, je vždy najlepšie, aby bol Jaguar XK 120 dôkladne skontrolovaný a skontroloval hrdzu. Je dôležité si uvedomiť, že títo Jaguári sú viac ako 50 rokov, nebudú dokonalí, ale stále by ste mali vedieť, odkiaľ sa dostanete od začiatku.

Jaguar Classic Cars na predaj