Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

Bouwjaren1955 Jaguar XK140 Drophead Coupe

Hoci to vyzeralo takmer totožný s jeho predchodcom, XK120, došlo k niekoľkým zrejmým zmenám, ktoré môžu pomôcť kupujúcim rozlíšiť medzi modelmi 2. Po prvé, 1955 Jaguar XK140 Drophead Coupe ponúka väčšie nárazníky a ťažšiu mriežku. Po druhé, interiér kabíny bol rozšírený. Toto bolo tiež prvýkrát, čo by bol ponúknutý kabrioletový kabriolet, ktorý by bežal spolu s modelmi Roadster a FHC. Vylepšené riadenie racku a pastorku, lepšie odpruženie a teleskopické tlmiče umožnili vozidlu 1955 Jaguar XK140 skutočné potešenie z jazdy. Či uvažujete o Jaguar XK140 Drophead Coupe ako príležitostnom vodičovi, vašom ďalšom reštaurovanom projekte alebo ako showroomu, nechajte tím v ER Classics vášho sprievodcu!

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Je dôležité mať na pamäti, že tieto autá majú viac ako 50 rokov, takže budú mať škvrny a chyby. Pokiaľ hľadáte pôvodné alebo dokonale obnovené vozidlo s mincovnou, Váš cieľ by mal byť vždy nájsť najlepší stav a najkompletnejší Jaguar XK140, ktorý si môžete dovoliť. Pre model 1955 Jaguar XK140 DHC tiež skontrolujte stav hornej vrstvy plátna. Toto sú len niektoré tipy, ktoré ponúka ER Classics. Ak sa chcete dozvedieť viac o 1955 Jaguar XK140 Drophead Coupe, ER Classics Holland vás víta, či ste sa s nimi spojili ešte dnes alebo aby ste zastavili ich showroom. Od modelov showroomov až po rekonštrukčné projekty modelu XK140 vám pomôže ER Classics nájsť najlepší model, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Pozrite sa na našu ponuku na zobrazenie aktuálnych modelov a kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac!

Jaguar Classic Cars na predaj