Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

BouwjarenTyp 1961 Jaguar E

Prvé vydanie v 1961, Enzo Ferrari nazval Jaguar E Type najkrajšie auto, ktoré sa kedy vyrábalo. Štýl, ovládanie a rýchlosť spôsobili, že 1961 Jaguar E Type je jedným z najobľúbenejších áut éry. 1961 Jaguar bol tiež známy svojou monokokovou konštrukciou a nezávislým zadným zavesením, ktorý bol samostatnou jednotkou v podvozku. Kupujúci, ktorí uvažujú o type 1961 Jaguar E Type, budú mať k dispozícii ako Roadster aj pevný head coupe.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Či už hľadáte Jaguar E Type z roku 1961 ako svojho primárneho vodiča alebo hľadáte reštaurátorský projekt, ER Classics vám môže pomôcť. Tu je niekoľko rád, na ktoré treba pamätať. Po prvé, pretože karoséria je čiastočne zjednotená a vana karosérie poskytuje väčšiu časť konštrukčnej podpory vozidla, mala by sa hlavne zaoberať hrdza. Každý panel typu E slúži svojmu účelu. Z tohto dôvodu je dôležité nechať auto skontrolovať mechanikom 3. strany. Diely pre Jaguar E Type sa hľadajú pomerne ľahko. Spoločnosť ER Classics so sídlom v holandskom Waalwijku má celosvetové zastúpenie na trhu s klasickými automobilmi a môže vám pomôcť pri hľadaní modelu Jaguar E Type, po ktorom túžite. Pozývajú vás, aby ste prehľadali ich inventár a prezreli si Jaguary, ktoré máte momentálne k dispozícii.

Jaguar Classic Cars na predaj