Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

Bouwjaren1957 Jaguar XK140

1957 Jaguar XK140 mal v porovnaní so svojím predchodcom veľa žiť. XK120. Zatiaľ čo vozidlo bolo vizuálne veľmi podobné, medzi modelmi 2 bolo niekoľko rozdielov. Nárazníky boli väčšie a liata mriežka bola ťažšia. Jaguar XK140 mal tiež väčší výkon; ponúka 3.4L, dvojitý vačkový motor. Tieto dodatky poskytli XK140 viac ako 190hp v základnom modeli. Kupujúci sa tešil aj z nového riadenia regálu a pastorku. Premýšľate o kúpe 1957 Jaguar XK140? Ste na správnom mieste!

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Keď sa výroba skončila, svet videl, že 8884 XK140 jednotky sa stiahli z výrobnej linky. V skutočnosti, vzhľadom na jeho širokú popularitu, mnohí pripisujú 1957 XK140 ako hnaciu silu, ktorá udržala značku Jaguar nažive po druhej svetovej vojne. Ak uvažujete o kúpe Jaguar XK140, existuje množstvo vecí, ktoré by ste mali zvážiť. Hľadáte projekt obnovy, každodenného vodiča alebo nedotknuté auto pre vašu zbierku? Ste ochotný prijať auto, ktoré má karosérie, farby alebo aftermarket možnosti pridané? Tím spoločnosti ER Classics už niekoľko rokov pomáha kupujúcim klasických automobilov Jaguars a rád by vám pomohol pri hľadaní klasického auta vašich snov. Povzbudzujú vás k prezeraniu ich online akcií a privítajú Vás v ich showroome v Waalwijku v Holandsku.

Jaguar Classic Cars na predaj