Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

Bouwjaren1957 Jaguar XK140 Pevná hlavica Coupe

1957 Jaguar XK140 Fixed Head Coupe predstavuje posledný modelový rok pred vydaním XK150, ktorý by bol 3rd variáciou v rade XK. K vonkajším zmenám patria nárazníky v plnej šírke, pridanie chrómového pásu v strede predných a zadných kapot a zvýšený vnútorný priestor. Jaguar XK140, rovnako ako všetky modely XK, by bol ponúkaný ako Roadster, DHC a FHC. Roadster bol favoritom medzi kupujúcimi a tvoril väčšinu predaja Jaguar XK140. Drop Head Coupe ponúka vodičom lepšiu ochranu pred prvkami. Fixed Head Coupe, bol skutočným uzavretým kupé a ponúkol kupujúcim prvú 4 sezónu Jaguar XK.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Nákup 1957 Jaguar XK140 FHC je veľmi vzrušujúci, nájdete tu niekoľko tipov. Ak si kupujete telo na obnovu, hrdza by mala byť vaším hlavným záujmom. Ak majú predajcovia dokumentáciu, môže to dlhodobo zvýšiť hodnotu. Samozrejme sú to len niektoré z mnohých tipov, ktoré Vám môžeme ponúknuť. ER Classics Holland vás víta na prezeranie svojich webových stránok a dozviete sa viac o 1957 Jaguar XK140 Pevné hlavové kupé.

Jaguar Classic Cars na predaj