Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája

Bouwjaren1956 Jaguar XK140

1956 Jaguar XK140 bol prvým športovým vozidlom Jaguar s automatickou prevodovkou. Rovnako ako u všetkých modelov XK140, bol dostupný v štýloch 3. Open Two Seater Roadster mal plátno, ktoré sa zmestilo za sedadlá. Drop Head Coupe mal trvalo namontovaný polstrovaný vrch, ktorý sedel nad telom auta, keď bol spustený. Na rozdiel od Open Two Seater mal pevné čelné sklo. Kupujúci tiež ocenili dostupnosť drôtených kolies a dvojitých výfukov, ktoré boli k dispozícii na 1956 Jaguar.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Zlepšil sa aj interiér 1956 Jaguar XK140. Jedna batéria bola teraz umiestnená celkom hlboko vo vnútri krídla na vstupnej strane. Jaguar XK140 sa stal jedným z najžiadanejších športových vozidiel na trhu, pričom množstvo automobilov sa vyváža predovšetkým do USA. Niekoľko tipov pre tento konkrétny model zahŕňa: skontrolovať hrdzu, zabezpečiť čo najviac originálnych komponentov, požiadať o dokumentáciu o histórii a uvedomiť si potenciálne náklady na údržbu a obnovu.

Jaguar Classic Cars na predaj