Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku

Bouwjaren1956 Jaguar XK140 Pevná hlavica Coupe

1956 Jaguar XK140 FHC je výbornou reprezentáciou kriviek, ktoré boli jedinečné pre túto éru dizajnu automobilov. Vtedy boli najpopulárnejšie návrhy modelov Roadster a DHC, ale pre udalosť vyžadujúcu dlhšie vzdialenosti, Fixed Head Coupe bola 4 alternatívou sezóny, ktorá bola skutočne lacnejšia ako kabrioletné modely. Tieto autá boli primárne určené pre trh USA a väčšina zostávajúcich modelov Jaguar XK140 sa nachádza v USA dnes. Zatiaľ čo väčšina z nich je na ľavej strane, nie je nezvyčajné nájsť v USA aj niekoľko automobilov s pravostranným riadením. Ak si myslíte, že si kúpite 1956 Jaguar XK140 Fixed Head Coupe, ER Classics je nadšená tým, že vám poskytne nasledujúce tipy.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Príručka pre kupujúcich Pri nákupe 1956 Jaguar XK140 FHC je dôležité vykonať dôkladnú kontrolu. Počas tejto inšpekcie skontrolujte rozsah akéhokoľvek poškodenia hrdze na panely karosérie a rám, všetky mechaniky, originalitu, pravosť a úplnosť. Samozrejme, ak si kúpite auto na obnovu, kvóty, ktoré budete dávať týmto položkám, sa budú líšiť. ER Classics v Holandsku pomohli kupujúcim a predajcom klasických automobilov značky Jaguar a pochopili, čo robí tieto autá tak výnimočné. Môžu vám pomôcť nájsť Jaguar XK140 podľa svojich potrieb a prekročiť vaše očakávania.

Jaguar Classic Cars na predaj